Oto zwycięzca już trzeciej części naszego wakacyjnego konkursu ? ?Maluch na wakacjach?. Za aktywność i pomysłowość nagradzamy rodzinkę małego nurka:) – zdjęcie przesłane przez Magdalenę Szot. Gratulujemy!

Kochani, to jeszcze nie koniec naszego konkursu! Za tydzień wybierzemy i nagrodzimy kolejne zdjęcie tygodnia. Konkurs potrwa do końca wakacji. Zapraszamy!