Znajdziesz nas na

O Nas

Cała prawda o nas!

Projekt Świadoma Mama od 2010 roku pomaga wszystkim rodzicom świadomie wychowywać i najlepiej odpowiadać na potrzeby swoich dzieci. Nasze działania to przede wszystkim bezpłatne, ogólnopolskie warsztaty skierowane do przyszłych i obecnych rodziców. Występują na nich lokalni lekarze i specjaliści — fizjoterapeuta uroginekologiczny, położna, logopeda, ginekolog czy chustonoszka, którzy poruszają top tematy, a także odpowiadają na pytania rodziców. Każdy uczestnik warsztatów ma możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, wygrania atrakcyjnych nagród, czy zapoznania się z lokalnymi firmami. Serdecznie zapraszamy do zabierania ze sobą maluszków, dla których również przygotowałyśmy atrakcje – oto cała prawda o naszym projekcie!

Nasze spotkania urozmaicają prowadzący, którzy prywatnie spełniają się w roli rodzica. Dotychczas towarzyszyli nam: Monika Mrozowska, Katarzyna Bujakiewicz, Aleksandra Woźniak, Jolanta Fraszyńska, Małgorzata Pieńkowska, Karina Kunkiewicz i Piotr Ligienza.

Zobaczcie pełen harmonogram Webinarów i warsztarów.

Ambasadorką Projektu, była, także jest aktywna mama, aktorka – Paulina Holtz, która również podczas spotkań Świadomej Mamy edukuje kobiety w tematyce ochrony mięśni dna miednicy.

Chcemy zapewnić Wam możliwość bezpośrednich spotkań z najlepszymi lekarzami w największych miastach Polski, abyście mogły poszerzać swoją wiedzę. Jednym słowem – będziemy szczęśliwi, mogąc kształtować świadomość przyszłych i obecnych rodziców. Dziękujemy za zaufanie, którym postanowicie nas obdarzyć! Do zobaczenia na Warsztatach Świadomej Mamy w Twoim mieście!

Zobacz nasze transmisje LIVE.

Nasz team

 

dorota.jaworska@swiadomamama.pl
605-100-105

Trener i coach zmiany osobistej, autorka projektu, autorka książki “Pamiętnik Ciąży – zapiski spod serca”. Pomysłodawczyni projektu “Świadoma Mama – stop depresji”.


 

info@swiadomamama.pl

Zaprasza na warsztaty najlepszych specjalistów z całego kraju, by każda Polka miała dostęp do ich wiedzy i doświadczenia. Opiekuje się także naszymi kontami w mediach społecznościowych i promocją wydarzeń.


office@swiadomamama.pl

Dba o najwyższy poziom naszych Social Media oraz o naszą promocję i reklamę. To od niej dowiadujecie się wszystkich ciekawostek oraz informacji na temat przyszłych wydarzeń.


event@swiadomamama.pl

601-644-669

Dba o najwyższy poziom organizacji warsztatów oraz relacje między Świadomą Mamą, a naszymi partnerami biznesowymi. To od niej otrzymacie po warsztatach mail z niespodziankami.