Znajdziesz nas na

E-mama24 – Aplikacja

 

Specjalnie dla Was – Darmowa aplikacja ciążowa i parentingowa!

 

Baner darmowa aplikacja ciążowa
Baner darmowa aplikacja ciążowa

POBIERZ APLIKACJĘ W GOOGLE PLAY

Specjaliści, lekarze, położne

Darmowa aplikacja ciążowa E-mama24 to miejsce dla przyszłych i obecnych mam, w której za pomocą prostego chatu oraz tablicy możecie znaleźć odpowiedzi na wszystkie swoje pytania. Oferujemy bezpośredni kontakt do wielu specjalistów i lekarzy z różnych województw i miast. Dostęp jest całkowicie darmowy! Specjalnie dla Was przygotowujemy, także wiele ciekawostek, artykułów oraz możliwość bezpośredniej rozmowy z innymi kobietami w ciąży oraz z dziećmi w celu poznania nowych osób i wymienienia się doświadczeniami.

Możecie dołączyć, także klikając TUTAJ!

Czy jest mi potrzebna?

Ciąża to nowość dla wielu z kobiet, a także największy czas dezorientacji i wielu pytań. Czy powinnam szczepić się w ciąży? Ile tygodni trwa ciąża? Czy powinnam martwić się jak mam problemy z tarczycą? Na jakie objawy powinnam uważać? Na te pytania możesz znaleźć odpowiedź w Internecie – jednak tego nie zalecamy! Dlaczego? Ponieważ jest tam wiele mitów i złych informacji.

Przeczytaj, także: Dowiedz się więcej o projekcie Świadoma Mama

Nie daj się namawiać!

Chcemy pomóc przejść Tobie przez okres ciąży w jak najlepszy sposób, właśnie dlatego dostęp do wszystkich możliwości aplikacji jest całkowicie darmowy. Chcemy, żeby odpowiadała, na każde potrzeby – przyszłych i obecnych rodziców. Ciągle ulepszamy różne funkcje i dodajemy nowe rzeczy – dlatego jeżeli czegoś Ci na niej brakuje – bez problemu możesz dać nam znać!

Dołącz do nas i do zobaczenia!