Znajdziesz nas na

Recenzja magazynu psychologicznego „Małe charaktery”

Recenzja magazynu psychologicznego „Małe charaktery” + Rabat

Wrześniowy nr 1/2021 magazynu psychologicznego dla dzieci w mojej opinii już od samego początku przyciąga uwagę swoją okładką. Graficzne przedstawienie zabawy połączonej z uśmiechem dzieci doskonale nastraja nas już na samym początku. Ekipa małych charakterów, która zachęca dziecko do swojego świata jest idealnym wprowadzeniem do wspólnej drogi. Magazyn przygotowuje dziecko do rozpoczynającego się roku szkolnego. Poniżej dokładna recenzja magazynu.

Trudny czas dla dzieci

Dla wielu dzieci jest to bardzo trudny czas,  dlatego w związku z tym bardzo ważne jest odpowiednie oraz merytoryczne przygotowanie do przebywania i nauki w szkolnej ławce. Rozwiązania, które są zastosowane w bardzo pomocny sposób pomogą dzieciom w efektywnej nauce.  Moją uwagę przyciągnął kuferek z emocjami, który przedstawia bardzo ważny aspekt towarzyszący wszystkim dzieciom, które wybierają się po raz pierwszy do szkoły. Ćwiczenia na strach mogą pomóc niejednemu dziecku. Rozmowa o emocjach bywa często trudna, dlatego ćwiczenia, które są w czasopiśmie mogą otworzyć nie tylko wyobraźnię dziecka, ale i również zbudować ich stabilność emocjonalną.

Recenzja magazynu
Magazyn Małe charaktery – rezencja
Coś dla najmłodszych

Dla najmłodszych znajdziemy rymowane wierszyki, przykłady fajnych zabaw i zachęta do ćwiczenia motoryki.
Warto podkreślić i pochwalić pojawiające się wyróżniki „R”, które dla rodzica jest bardzo ważną informacją zwrotną. Daje nam ona znać jakie kompetencje dziecka się rozwijają.

Dorota Jaworska

Mamy nadzieję, że ta recenzja magazynu przekonała Was do jego zakupienia!

Przeczytaj, także: Darmowy fragment e-booka, Neurony szaleją

Hasło Rabatowe: zagadka

Ważne od: 15:00 17.09 do 15:00 19.09

Strona Internetowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.