Znajdziesz nas na

Drogerie Jasmin kochają kobiety!

Drogerie Jasmin kochają kobiety i chcą, aby były zdrowe, piękne i szczęśliwe. Zgodnie z tą filozofią, oferujemy kosmetyki naturalne, tradycyjne, najwyższej jakości, jednocześnie wspierając kobiety w dbałości o ich zdrowie, odporność, formę fizyczną i psychiczną.

Drogerie Jasmin to polska sieć ponad 290 sklepów kosmetyczno-drogeryjnych, zlokalizowanych na terenie całego kraju. Od początku istnienia naszą misją jest zapewnienie bogatej, unikatowej oferty produktów oraz najwyższego poziomu obsługi Klientów.

W Drogeriach Jasmin znajdziecie Państwo zróżnicowaną ofertę asortymentową, od znanych marek, cieszących się uznaniem Konsumentek, po wiele unikalnych ciekawostek i nowości produktowych. Nie zapomnieliśmy również o tych, dla których ważny jest zdrowy styl życia, proponując szeroki asortyment kosmetyków naturalnych i ekologicznych. Od lat z dumą wspieramy polskie marki, stąd nasza oferta jest bogata w oryginalne i trudno dostępne produkty rodzimych producentów, charakteryzujące się zaskakująco wysoką jakością.

Szeroka oferta produktowa, ciekawe promocje, profesjonalna obsługa, służąca fachowym doradztwem, przyjazna atmosfera czynią z Drogerii Jasmin miejsce wyjątkowe, w którym zakupy stają się naturalną przyjemnością.

Zapraszamy na naszą stronę internetową www.drogeriejasmn.pl oraz oficjalne kanały w Social Mediach: www.instagram.com/drogeriejasmin/ i www.facebook.com/DrogerieJasmin/, gdzie na bieżąco informujemy o atrakcjach sprzedażowych, promocyjnych obowiązujących w całej sieci drogerii oraz pokazach i szkoleniach w poszczególnych lokalizacjach, na które zapraszamy wszystkie nasze klientki.

Znajdź Twoją najbliższą Drogerię Jasmina na https://drogeriejasmin.pl/nasze-drogerie.

A najnowsze promocje i gazetki przeglądaj na https://drogeriejasmin.pl/nasza-gazetka.

Zapraszamy do naszych Drogerii!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.