Znajdziesz nas na

Strefa Świadomej Mamy na Targach Happy Baby

Targi Happy Baby to największa w Wielkopolsce impreza skierowana do przyszłych rodziców oraz rodzin z niemowlętami i dziećmi do 13 roku życia. Wydarzenie odbędzie się w nowoczesnym Poznań Congress Center – na dwóch poziomach. W czasie targów rodzice będą mieli możliwość poznać ofertę czołowych producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci i rodziców, ubrań i kosmetyków, a także wziąć udział w Ogólnopolskiej Konferencji Noszenia Dzieci oraz licznych wydarzeniach towarzyszących.

Strefa Świadomej Mamy

Jak ważna jest edukacja dla obecnych i przyszłych rodziców wie Świadoma Mama. Zapraszamy do Strefy Świadomej Mamy na Targach Happy Baby, gdzie lokalni lekarze i eksperci, reprezentujący między innymi takie dziedziny jak: ginekologia, logopedia, fizjoterapia, ratownictwo medyczne, doradztwo prawne – podzielą się swoją wiedzą.

Coś dla siebie znajdzie tu obecna mama, tatuś, kobieta w ciąży, a także maluszek!

Strefa Świadomej Mamy to:
DYŻURY LOKALNYCH LEKARZY – miejsce, gdzie przez dwa dni (sobota i niedziela) odbędą się dyżury lekarzy i specjalistów z Poznania. Możliwość rozmowy z nimi bez stania w kolejkach!

WYKŁADY I CIEKAWE TEMATY – w sobotę Świadoma Mama przejmuje scenę Targów, gdzie odbędą się rozmowy z lekarzami na ważne dla rodziców tematy. Planujemy wystąpienia m.in. logopedy, psychologa, diabetologa, seksuologa, neonatologa, fizjoterapeuty, dietetyka, ratownika medycznego, stomatologa, prawnika, alergologa, ginekologa, specjalisty ds. hipnoporodu czy sleep coacha.
Szczegółowy harmonogram wykładów opublikujemy wkrótce.

Dodatkowo w Strefie mnóstwo atrakcji – zupełnie za darmo:
– konkursy z atrakcyjnymi nagrodami!
– pamiątkowe zdjęcia dla rodzin, dzieci i brzuszków
– animacje dla dzieci, w tym zaplatanie kolorowych warkoczyków
– sensoterapia
– przeglądy zębów u dzieci
– badania USG kresy białej
– badanie słuchu
– badania KTG
– porady dietetyczne
– joga w ciąży
– kurs masażu Shantalla
– wstęp do chustonoszenia
– badanie stóp dziecka i dorosłych wraz z konsultacją
– konsultacje brafittingowe – aby każda Poznanianka wybrała swój idealny biustonosz
– vouchery i upominki dla odwiedzających Strefę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.