Znajdziesz nas na

Dzień Kobiet ze Świadomą Mamą!

Porady ekspertów, sesja fotograficzna, konsultacje z wizażystką, wskazówki braffiterki to tylko część atrakcji, które czekają na uczestniczki wydarzenia Świadomej Mamy z okazji Dnia Kobiet!

Już 8 marca w warszawskim Multikinie na Ursynowie świętować będziemy Dzień Kobiet ze Świadomą Mamą. Gościem specjalnym wydarzenia będzie znana aktorka i świadoma mama – Paulina Holtz, która porozmawia z ekspertami i podzieli się własnymi doświadczeniami macierzyństwa.

Partnerem merytorycznym spotkania jest preparat LaciBios femina oraz portal zdrowieintymne.pl. Każda mama otrzyma cenne wskazówki dotyczące profilaktyki zdrowia intymnego w czasie ciąży i po urodzeniu dziecka.

Na uczestniczki czekać będzie wiele atrakcji! Spotkania ze specjalistami dostarczą sporą dawkę wiedzy. Do grona ekspertów należeć będą między innymi dietetyk i kosmetolog. Mamy dowiedzą się, jaka jest właściwa dieta w czasie oraz, jak urozmaicać dietę Maluszka i dbać o jego potrzeby żywieniowe. Kosmetolog wyjaśni, jak ważna jest właściwa pielęgnacja skóry, co robić, by wrócić do formy po urodzeniu dziecka i zawsze wyglądać kwitnąco.

Uczestniczki skorzystają z porad doświadczonych wizażystów, którzy wykonają zainteresowanym mamom profesjonalny makijaż. Nie zabraknie porad braffiterki związanych z właściwym dopasowaniem bielizny, a także prezentacji mody ciążowej. Kolejną atrakcją będzie mini studio fotograficzne – możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia.

Panie zainteresowane tematem rodzicielstwa bliskości będą miały okazję wziąć udział w warsztacie chustonoszenia i zapoznać się z techniką masażu Shantala. 

Nie zabraknie miejsca dla najmłodszych uczestników! Dla dzieci przewidziane są zabawy i animacje pod okiem doświadczonych animatorów w specjalnie przygotowanej sali zabaw.

Na zakończenie wszystkie mamy, biorące udział w wydarzeniu, będą miały szansę na wylosowanie atrakcyjnych nagród. Każda uczestniczka otrzyma zestaw upominkowy oraz miłą niespodziankę:)

Spotkanie odbędzie się w Multikinie na Ursynowie przy Al. Komisji Edukacji Narodowej 60 w Warszawie. Całość rozpocznie się o godzinie 16.00

.Prosimy o zgłoszenia udziału w wydarzeniu ZAPISY

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.