Zielona Góra – edycja 2019 – Warsztaty dla kobiet w ciąży

Razem z partnerem spodziewacie się dziecka? Szukasz sprawdzonej wiedzy, chcesz porozmawiać z lekarzami z Twojego miasta? Szukasz ciekawych produktów i nowości dla siebie lub dziecka?

Zapisz się już dziś na kolejną edycję Warsztatów w Twoim mieście – poinformujemy Cię mailowo o organizowanym spotkaniu dla przyszłych rodziców w Zielonej Górze.

A już dzisiaj zapraszamy do obserowania facebook’a Świadomej Mamy – wiele artykułów lekarzy z całej Polski, ciekawe konkursy, informacje o wydarzeniach w całej Polsce. Zapraszamy – https://www.facebook.com/swiadomamama/

Wiesz już o naszej książce „Pamiętnik ciąży – zapiski spod serca”? To połączenie artykułów edukacyjnych i części kreatywnej do zapisywania wspomnień. Sprawdź opinie innych mam o książce – https://www.facebook.com/pamietnikciazy/

Zapisz się na warsztat wypełniając poniższy formularz.

Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
Osoba towarzysząca
Pytania do lekarzy/specjalistów
Kto polecił Ci warsztaty Świadoma Mama?
Akceptuję regulamin formularza kontaktowego
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dorotę Jaworską A.M.I.P. z adresem głównego miejsca prowadzenia działalności: w Gorzowie Wielkopolskim (66-400), ul. kard. Stefana Wyszyńskiego, nr 146 lok. B 66-400, w celu otrzymywania informacji handlowej.


Zapisując się na warsztat akceptujesz regulamin dostępny na stronie (tutaj)