Kraków – 26-27.05.2018 – warsztaty edukacyjne, świętujemy Dzień Mamy i premierę książki

BEZPŁATNE spotkanie ze Świadomą Mamą w Krakowie!

Zapraszamy serdecznie przyszłych i obecnych rodziców na Targi Mama i Dziecko w Centrum Serenada. Jako Świadoma Mama objęłyśmy swoim patronatem Strefę Edukacyjną, a nasza Ambasadorka – aktywna mama i aktorka Paulina Holtz poprowadzi na scenie głównej warsztaty z lekarzami i specjalistami z Krakowa.

Te spotkanie to również premiera naszej książki „Pamiętnik ciąży – zapiski spod serca”. Podczas targów – co godzinę na scenie główniej – odbędzie się wręczenie atrakcyjnych nagród. Świętujcie więc z nami Dzień Mamy!

Kiedy? 26-27 maja 2018, godz. 12:00-18:00

Gdzie? Centrum Serenada, al. gen. T. Bora-Komorowskiego 41

Na wszystkie kobiety w ciąży, rodziców i ich pociechy czekać będzie ponadto mnóstwo atrakcji, w tym:

– sesje zdjęciowe

– atrakcyjne zajęcia dla mam i dzieci w ramach współpracy z Klubami Rodziców,

– warsztaty fotelikowe i wózkowe,

– kurs udzielania pierwszej pomocy dziecku,

– akademia zdrowego odżywiania – porady dla kobiet w ciąży, dla mam karmiących, (czego unikać w  diecie) oraz dla mam „niejadków”

– Baby Swap – czyli możliwość wymiany ubranek dziecięcych, zabawek, książek i innych akcesoriów dziecięcych,

– spotkanie z trenerami fitness i jogi, którzy pomogą Mamom wrócić do formy po porodzie oraz utrzymać zdrowie i kondycję w czasie ciąży,

– liczne konkursy, gry i zabawy

 

Dla miłośników zdrowej kuchni przygotowaliśmy również wspaniałe spotkanie kulinarne z Moniką Mrozowską –  autorką książek o diecie i zdrowym odżywianiu, dzielącą się swoją wiedzą na antenie programu „Dzień Dobry TVN” i podczas warsztatów dla smakoszy.  Od wielu lat jest propagatorką zdrowego odżywiania,  w zdrowym stylu.

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ! Do zapisanych osób prześlemy szczegółowy harmonogram spotkania, a także atrakcyjne vouchery i rabaty naszych Partnerów!

Jesteś początkującą Biznes Mamą? Napisz do nas! Damy Ci szansę zaprezentowania swoich usług w Twoim mieście. https://www.facebook.com/groups/402360556778164/

Zapisz się na warsztat wypełniając poniższy formularz.

Imię i nazwisko
Adres email
Telefon
Osoba towarzysząca
PytanieZapisując się na warsztat akceptujesz regulamin dostępny na stronie (tutaj)