Sponsorzy

Uroda

Fotografia w ciąży

poniedziałek, 20 grudzień 2010 | Anna Wiącek

Oceń artykuł:

5
(5.0)

Jesteś w ciąży, Twoje ciało zmienia się i przygotowuje do roli mamy. Twoja twarz – nie wiedzieć czemu – nagle promienieje, a w oczach pojawia się jakiś dziwny błysk.  Teraz zaczyna wydzielać się wiele hormonów. Zbawienny wpływ na organizm wykazuje m.in. estrogen, dzięki któremu włosy stają się gęstsze, piersi okrągleją i nie mieszczą się już w stary rozmiar biustonosza, a figura nabiera  bardziej kobiecych kształtów. Czas – jak wiadomo – płynie bardzo szybko i dziewięć miesięcy mija jak z bicza strzelił. Po porodzie natura już nie jest dla nas tak łaskawa. Niewyspane, z podkrążonymi oczami snujemy się w roztrzepanych włosach z kąta w kąt i marzymy o tym, by znaleźć chwilę dla siebie.
Wśród kobiet w ciąży coraz większym powodzeniem cieszą się sesje zdjęciowe. I nic w tym dziwnego, skoro pod czujnym okiem doświadczonego fotografa  możemy uwiecznić siebie i ten wyjątkowy stan. Profesjonalne sesje fotograficzne charakteryzują się pomysłowością i  ciekawie wymyśloną scenerią. Fotograf profesjonalista podpowie jak się ustawić, co wyeksponować, a co zakryć. Na sesję możesz zaprosić swojego partnera i razem z nim pozować do zdjęć. Nasze piękno fotograf uchwyci dzięki dobrze ustawionemu obiektywowi  i wykadrowaniu zdjęcia.  W ten sposób  nasze portrety  będą wyjątkowe i niepodobne do tych, od jakich roi się w sieci i portalach społecznościowych. W końcu ile razy można pozować na tle drzew, jeziora czy zachodzącego słońca! Nasz wizerunek oprawiony w ładne ramy może być doskonałym prezentem dla dziadków, którzy z pewnością nie mogą doczekać się wnuka lub posłużyć jako pamiątka, do której będzie się zaglądać z sentymentem po kilku latach, gdy nasza maleńka pociecha urośnie nie wiadomo kiedy.

Jeśli chcecie uwiecznić te chwile przed obiektywem, skontaktujcie sie z nami: dorota.l@promocje.home.pl. Projekt  "Świadoma Mama" wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Komentarze (11)

Zarejestruj się lub zaloguj, aby dodawać komentarze.