Strefa Świadomej Mamy – Targi Happy Baby w Poznaniu

7-8 października 2017 odbędą się targi Happy Baby w ramach Rodzinnego Weekendu na targach w Poznaniu – gdzie jako Projekt Świadoma Mama organizujemy Strefę Świadomej Mamy 🙂 Coś dla siebie znajdzie u Nas obecna mama, kobieta w ciąży, tatuś, a także maluszek.

W Strefie odbędą się bezpłatne mini warsztaty, badania, indywidualne rozmowy z lekarzami – m.in. ginekologiem, kardiologiem, podologiem, pediatrą, ortopedą dziecięcym, onkologiem, ratownikiem medycznym, radcą zawodowym. Nie zabraknie kolorowej przestrzeni dla Maluszków, darmowej sesji zdjęciowej, zajęć chustonoszenia, masażu Shantala czy sensoplastyki – nasi specjaliści będą dostępni dla Was przez całe dwa dni eventowe i odpowiedzą na każde nurtujące pytania!

 

Z dumą przedstawiamy także tegorocznych partnerów Świadomej Mamy, którzy ufundowali dla Państwa wiele nagród i atrakcji: NeoMedica Centrum MedyczneTerraCare – konsultacje i diagnostyka pedobarograficzna aparatu ruchuZachowaj ZmianęAkademia UrodyPrudentialTerraCare – konsultacje i diagnostyka pedobarograficzna aparatu ruchuNeoMedica Centrum MedycznePolski Bank Komórek MacierzystychFabryka Śmiechu MichałekKOMPOZYTORNIAMukePermo Magdalena KośmickaNutroPharmBretelle lingerie – Profesjonalny dobór bielizny – BrafittingSylveco – naturalne kosmetykiPolska Szkoła Masażu ShantalaZiaja PolskaOliwny RajKlinika Piękna Derm ExpertPiaskowe Obrazki, Sand-coloured PicturesWola.

Do zobaczenia!  

2 komentarze “Strefa Świadomej Mamy – Targi Happy Baby w Poznaniu

  1. Świetna Inicjatywa, w zeszłym roku byłam na maratonie wykładów, pamiętam Panią doktor Ginekolog, której wystąpienie zachęciło mnie do aktywności a nie otyłości, dziękuję 🙂 A teraz już przyjdziemy z maluszkiem, liczę na wiele atrakcji i dla niego 🙂

  2. Pewnie przydałoby się trochę informacji o pracy dla mam. Na przykład jak przygotować się do pracy zdalnej wykonywanej w domu. Przez telefon rozmowa w sprawie takiej pracy wygląda świetnie. Wydaje nam się że spotykamy się z idealną pracą dla nas. Na koniec jest tylko warunek byśmy mieli zarejestrowaną własną działalność. I tu jest problem bo nie każdy zdaje sobie sprawę z tego ile jest z tym związanych kosztów i opłat. O tym jak założyć własną firmę dowiecie się z blogu o prowadzeniu działalności gospodarczej – Zasady ogólne – http://www.zasadyogolne.info/2017/02/jak-zaozyc-wasna-firme.html .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.