Zaproszenie na I Mazowieckie Targi Rodzinne w Sochaczewie

Chcielibyśmy zaprosić Państwa do wzięcia udziału w I Mazowieckich Targach Rodzinnych, na których zaprezentują się firmy, organizacje i instytucje, które zajmują się szeroko pojętą tematyką rodziny. W jednym miejscu znajdą Państwo różnorodne pomysły, które ułatwią, unowocześnią, czy uatrakcyjnią codzienne życie matek i dzieci, przynosząc im radość i dobrą atmosferę, a przecież …kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat! 

Targi odbędą się 31 sierpnia 2014 r. w Sochaczewie – mieście położonym w Centralnej Polsce, na Mazowszu. Miejsca wystawiennicze ulokowane będą w jednej z hal Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, przy ulicy Olimpijskiej 3 , czyli w samym centrum miasta. Organizatorzy Targów to Mariusz Frej, Tygodnik Echo Powiatu oraz Radio Sochaczew 94,9 fm.

I Mazowieckim Targom Rodzinnym towarzyszyć będzie piknik na świeżym powietrzu, na którym, na całe rodziny czekać będzie moc atrakcji. 

Najważniejsze punkty programu:

10:00 – Otwarcie Targów

10:30 – Konkursy i zabawy organizowane przez wystawców

14:00 – Prezentacje Firmy „Twój Opiekun”

14:30 – Konkurs z nagrodami organizowany przez Przedszkole „Wesołe Tuptusie”

15:00 Prezentacja Przedszkola „Promyk”

15:30 – Konkurs  organizowany przez Przedszkole „Leśne Skrzaty”

16:00 – Przedszkole Świat Malucha przedstawi kreatywne zajęcia plastyczne, malowanie twarzy, konkurs z nagrodami, decoupage – malowanie na szkle.

20:00 – Gala losowania nagród w tym wyprawy rodzinnej wyprawy do „Tropical Island”. Sponsorem są organizatorzy oraz Firma „Twój Opiekun”

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.