Świadoma Mama wakacyjnie – Lato z Brzuszkiem i Maluszkiem

W upalne wtorkowe popołudnie spotkaliśmy się ze Świadomymi Rodzicami i Maluchami z Sopotu🙂

„Lato z Brzuszkiem i Maluszkiem” – pod tym hasłem odbyło się wakacyjne spotkanie Świadomej Mamy. Razem z ekspertami edukowaliśmy Rodziców w kwestiach związanych z bezpieczeństwem, zdrowiem, letnią dietą i aktywnością.

 

 

                

Na początek trochę ruchu:) Panie z klubu fitness Gymnasion zaprezentowały pokaz ćwiczeń dla przyszłych mam.

         

Kolejnym tematem była zdrowia dieta Mamy i Dziecka, o czym opowiedziała Joanna Troch – dietetyk z Pomorskiego Centrum Traumatologii.

               

Po przerwie przyszedł czas na kolejną porcję ćwiczeń, tym razem dla Mam z Maluszkami.

               

Na zakończenie bardzo ważny temat – pierwsza pomoc. Był z nami Robert Piechowski z Grupy Ratowictwa Medycznego Pa-Ra MED., który udzielił rad związanych z bezpieczeństwem dziecka w domu i podróży, udzieleniem pierwszej pomocy przedmedycznej.

      

Nie zabrakło atrakcji i niespodzianek. Jedną z nich była wakacyjne sesja z zdjęciowa w mini-studiu fotograficznym Katarzyny Florczak. Uczestniczki mogły również wykonać profesjonalny makijaż przy stoisku Mary Kay.

               

Zadbaliśmy również o dobry humor najmłodszych uczestników spotkania:) Sala zabaw Summer Baby zorganizowała wspaniałe zabawy i animacje, a przemiłe panie animatorki dbały o uśmiech na buźkach Maluszków:)

     

W czasie spotkania rozdaliśmy wiele atrakcyjnych nagród i upominków ufundowanych przez Partnerów wydarzenia: vouchery Magnesia, zestawy LaciBios femina, książki wydawnictwa VIP i wydawnictwa Publicat, zestawy Alles, deserki i soczki Gerber, zaproszenie na sesję zdjęciową w Studio Katarzyny Florczak.

     

           

Dziękujemy uczestniczkom i partnerom wydarzenia za aktywny udział i pomoc w propagowaniu Świadomego Rodzicielstwa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.