Świadoma Mama intymnie w Poznaniu – relacja z wydarzenia

Liczne grono uśmiechniętych Mam oraz Tatusiów zebrało się w piątkowy wieczór, aby wziąć udział w poznańskim spotkaniu z cyklu Świadoma Mama intymnie.  Tematy poruszane przez specjalistów dotyczyły  związków, intymności oraz zdrowia przyszłej Mamy i Maleństwa.

W piątek 22 lutego spotkaliśmy się z przyszłymi i obecnymi rodzicami w poznańskim Hotelu IOR aby wspólnie poruszać tematy związane z intymnością, seksualnością oraz bezpieczeństwem. Spotkanie poprowadziła ambasadorka kampanii – Paulina Holtz, aktorka i świadoma mama dwóch córek. Swoją wiedzą z uczestnikami podzielili się wspaniali specjaliści.

Partnerem Merytorycznym Programu jest preparat LaciBios femina i portal  zdrowieintymnie.pl

                      

Spotkanie rozpoczęliśmy od tematów związanych z ciążą i porodem. Jak przygotować się do ciąży? Czy USG w 3D jest niezbędne? Czy podczas ciąży można farbować włosy i malować paznokcie? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedziała ginekolog dr Marta Monist.

           

Anna Bruk, przedstawiciel firmy ASA, przeprowadziła quiz edukacyjny podczas którego uczestniczki mogły sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą zdrowia intymnego oraz  dbania o higienę intymną.

         

Odpowiednia dieta dla Mamy i Maluszka to zagadnienia, o których mówiła dietetyk Honorata Kozal. Rodzice dowiedzieli się, jak ważny jest odpowiedni dobór mleka dla Maluszka oraz, kiedy najlepiej zacząć podawać zróżnicowane posiłki.

   

Paulina Holtz zaprezentowała uczestnikom serie produktów antybakteryjnych marki OsmozaCare, których innowacyjna aplikacja zainteresowała rodziców i maluchy.


 O doborze odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji dziecka, opartych na naturalnym oleju konopnym z serii CutisHelp mimi, mówiła Karolina Łożyńska-Misiek, przedstawiciel firmy DermaProfil. 

  

Seksuolog Agnieszka Borowska-Zięba opowiadała jak ważna jest seksualność, bliskość w związku oraz wspólne doświadczanie macierzyństwa.
Ostatnie wystąpienie zainteresowało szczególnie zgromadzonych Tatusiów. Przedstawiciele sklepu Dziecięcy Ekspert przeprowadzili krótki kurs montowanie fotelików samochodowych dla najmłodszych.


Spotkanie zakończyło się losowaniem nagród dla uczestników ufundowanych przez naszych Partnerów – firmę ASA, OsmozaCare, DermaProfil, Wydawnictwo Publicat oraz firmę Dorel. Główną nagrodą był fotelik samochodowy Maxi Cosi  ufundowany przez firmę Dorel.

   

Podczas spotkania Mamy miały możliwość wzięcia udziału w mini sesji fotograficznej zorganizowanej przez Anetę Stosor.
Każdy z uczestników otrzymał pakiet składający się z  się z preparatów: LaciBios femina, upominków od firmy Alles oraz zestawów produktów Gerber.

Serdecznie dziękujemy naszym Partnerom za pomoc w organizacji wydarzenia, dziękujemy specjalistom za zaangażowanie i wspaniałe wystąpienia. Serdecznie dziękujemy uczestnikom za liczne przybycie i wspaniałą atmosferę podczas spotkania!

           

   

             

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.