Świadoma Mama Intymnie w Łodzi – relacja z wydarzenia

Seks w ciąży i po ciąży, profilaktyka zdrowia intymnego, dieta Mamy i Dziecka to kwestie, które poruszyli eksperci łódzkiego spotkania programu Świadoma Mamy intymnie.

Kolejne zimowe warsztaty Świadomej Mamy przebiegły w ciepłej i przyjaznej atmosferze:)  W środę 13 lutego dotarliśmy do Łodzi, by propagować ideę Świadomego Macierzyństwa. Spotkanie uświetnili swoimi wystąpieniami znakomici eksperci, a poprowadziła je znana aktorka i mama – Paulina Holtz.

Partnerem Merytorycznym Programu jest preparat LaciBios femina i portal  Z drowieIntym ne.pl 

                            

Warsztaty rozpoczęliśmy od rozmów dotyczących odpowiedniej diety kobiet w ciąży i karmiących mam, a także żywienia niemowląt. Cennych wskazówek udzieliła Rodzicom Aleksandra Żyła – dietetyk.

         

Informacji na temat odpowiedniej pielęgnacji skóry Maluszka udzieliła uczestniczkom Dominika Florczak  reprezentująca firmę  DermaProfil, markę CutisHelp mimi – preparatów na bazie oleju konopnego do pielęgnacji skóry niemowląt.

        

Kolejny punkt programu to wystąpienie ginekolog dr Marty Monist. Uczestniczki otrzymały informacje o tym, jak przygotować się do ciąży, jakie wykonać badania. Uzyskały także wiele praktycznych informacji dotyczących bezpieczeństwa i pielęgnacji.

       

Joanna Rubczyńska reprezentująca firmę ASA przeprowadziła quiz edukacyjny dotyczący profilaktyki zdrowia intymnego, przedstawiła zalety stosowania preparatów z serii LaciBios Femina.                  

       

W kolejnej części spotkania rozmawialiśmy na tematy  związane z seksualnością przyszłych i młodych Mam. Swoją wiedzą na ten temat podzieliła się z nami dr Aleksandra Robacha – seksuolog.

      

Na zakończenie prowadząca Paulina Holtz zaprezentowała uczestniczkom serię produktów antybakteryjnych marki OsmozaCare, których jest ambasadorką.

Nie zabrakło atrakcji i niespodzianek!

Dużym zainteresowaniem  cieszyło się mini-studio fotograficzne My NewBorn, przy którym każda uczestniczka mogła otrzymać pamiątkowe zdjęcie:)

Każda mama otrzymała pakiety powitalne składające się z: zestawu preparatów LaciBios Femina, zestawu produktów Gerber, upominków od firmy Alles, produktów OsmozaCare, próbek kosmetyków Cutis Help mimi.

     

Dodatkowo na koniec rozlosowaliśmy ponad 30 nagród ufundowanych przez Partnerów projektu.

         

Dziękujemy wszystkim Parterom za pomoc w organizacji wydarzenia, dziękujemy Ekspertom za moc wiedzy i zaangażowanie. Dziękujemy uczestnikom za przybycie i aktywny udział w warsztatach!

             

             

                           

1 komentarz “Świadoma Mama Intymnie w Łodzi – relacja z wydarzenia

  1. Uwielbiam takie spotkania, często też sama biorę udział w targach. Jestem mamą trójki maluchów i staram się dobierać dla nich jak najlepsze produkty . Takie spotkania zdecydowanie przybliżają mi nowe marki i produkty mogę osobiście sprawdzić i przetestować wiele nowości. Na zdjęciu widzę moją ulubioną konopną serię dla dzieci (z kaczuszką 🙂 ) z konopiafarmacja pl . Tym bardziej nabieram zaufania do firm,które biorą w tym udział.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.