Mama pomaga Mamie

Dołącz do grona Pomocnych Mam.

Fundacja Pomocna Mama jest szczególnym przedsięwzięciem, ponieważ powstała z potrzeby serca. Jej inicjatorka – Lidia Bukowska zaszczepiła już w wielu sercach motto, które kieruje jej życiem, słowa Alberta Einsteina: „Tylko życie poświęcone innym warte jest przeżycia”.

Nasza pomoc świadczona jest kompleksowo, począwszy od pomocy bezpośredniej (tej materialnej, czy żywnościowej), poprzez edukację, porady specjalistów, koncerty charytatywne, warsztaty, wydarzenia, rozwiązywanie problemów, programy aktywizacji zawodowej i społecznej itp. Aktualnie Fundacja prowadzi kilka zbiórek dla najmłodszych Podopiecznych min. na portalu siepomaga.pl.

Tak szeroki wachlarz zadań Fundacji powoduje, że trzy kobiety (2 mamy i 1 przyszła mama), pracujące charytatywnie w Fundacji na co dzień mają pełne ręce pracy i wciąż jej przybywa. Dlaczego? Bo przybywa rodzin, które potrzebują  pomocy, a nie sposób komukolwiek odmówić. Praca w Fundacji jest pracą specyficzną. Tu nie ma mowy o pracy od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Dla Fundacji nie ma świąt, sobót, niedziel.

Najważniejszym w naszej pracy jest na pewno to, że daje ona mnóstwo satysfakcji. Patrząc na uśmiechnięte twarze dzieci naszych podopiecznych bawiących się podczas organizowanych festynów, widząc łezkę wzruszenia na policzku podopiecznej, która otrzymuje od nas inhalator, wreszcie patrząc na nasze podopieczne „sunące” na wybiegu charytatywnego pokazu mody- można rzec, że dla tych chwil warto żyć!
Zachęcamy do odwiedzania naszej strony internetowej, na której na bieżąco uzupełniamy informacje, apele, relacje. Fundacja prowadzi również swoją działalność gospodarczą, dzięki której można zrealizować coraz więcej akcji pomocowych.

Jeżeli chcieliby Państwo wesprzeć nasze działania, można wpłacać pieniądze na konto fundacji BZ WBK 46 1090 1346 0000 0001 1867 7033 z dopiskiem Na Cele Statutowe. Każda wpłacona złotówka jest bardzo potrzebna, gdyż tylko w ten sposób będziemy mogli prowadzić dalej nasze działania statutowe!
Fundacja Pomocna Mama

Siedziba Fundacji:
ul. Górnicza 2/153, 60-107 Poznań KRS 0000410830

Lidia Bukowska e-mail: lidia.bukowska@pomocnamama.pl telefon: 533 262 002
Katarzyna Kon e-mail: katarzyna.kon@pomocnamama.pl telefon: 501 344 236
Marta Nowaczewska e-mail: marta.nowaczewska@pomocnamama.pl  telefon: 510 110 057

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.