Bajkowy świat dziecka:)

Bajki mają ogromny wpływ na rozwój Maluszków – bawią, uczą, często dostarczają wzruszeń i radości. Każdy Maluch ma swojego ulubionego bajkowego bohatera, który często jest przyjacielem, wzorem i towarzyszem zabaw.

Możecie sprawić aby bajkowa postać odwiedziła Waszego Malucha! Wystarczy wziąć udział w konkursie „Bajkowy  Świat Dziecka” i odpowiedzieć na pytanie:  

Jaką postacią z bajki chciałby być Twój Maluszek i dlaczego?

a także polubić i udostępnić post konkursowy i pozostać facebookowym fanem Animatorni – fundatora bajkowych nagrod.

Nagrodą jest wspaniała niespodzianka dla Waszych maluchów – odwiedziny maskotki Tygryska lub Zająca!* Dwie najciekawsze odpowiedzi zostaną nagrodzone! Czekamy na Wasze odpowiedzi.

Zasady konkursu „Bajkowy świat dziecka”..

1. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie jest bycie zarejestrowanym użytkownikiem portalu  www.SwiadomaMama.pl.

2.Konkurs organizowany jest dla fanów profilu „Świadoma Mama” oraz „Animatornia.poznan” na facebooku, którzy dodatkowo polubią i udostępnią post konkursowy.

3. Zadaniem w konkursie jest udzielenie odpowiedzi na pytanie – „Jaką postacią z bajki chciałby być Twój Maluszek i dlaczego?” w komentarzu pod artykułem konkursowym „Bajkowy świat dziecka” w kategorii „konkursy” na portalu www.SwiadomaMama.pl.

4. Odpowiedzi na pytanie konkursowe można publikować w wyznaczonym miejscu do dnia 05.04.2013. Wyłonienie zwycięzców odbędzie się 08.04.2013.

5. Przystąpienie do Konkursu jest równoznaczne z akceptacją przez Uczestnika Regulaminu Konkursu.

* nagroda w postaci wizyty animatora – odwiedzin maskotki odbędzie się na terenie Poznania lub okolic (w obrębie 20 km)

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.