Sponsorzy

Nasze Spotkania

Świadoma Mama w Katowicach

wtorek, 15 październik 2013 | redakcja

Oceń artykuł:

5
(5.0)

W licznym gronie rodziców  z Katowic odbyło się kolejne spotkanie Świadomej Mamy z cyklu „Mama zdrowa i aktywna”.

Zagadnienia związane ze zdrowiem, odpowiednią dietą mamy i maluszka poruszyła położna – Katarzyna Ostaszewska.

 

 

                   

Pielęgnacja maluszków i wybór preparatów odpowiednich dla wrażliwej niemowląt to kwestie jakie poruszyła Natalia Kowalczyk-Miernik – reprezentująca markę Curtis Help mimi.

                 

W czasie przerwy  nie zabrakło atrakcji i niespodzianek. Jedną z nich była mini-sesja zdjęciowa wykonana przez profesjonalistki ze studia fotograficznego Foto-sister.

                   

Partnerzy wydarzenia zapraszali do swoich stoisk, przy których rodzice otrzymali  atrakcyjne produkty, a także zasięgali opinii ekspertów.

             

 Blok „Aktywna Mama” poprowadziła Izabela Szymańska z Akademii Jogi i Terapii Ruchem. Uczestniczki mogły aktywnie uczestniczyć w pokazie ćwiczeń:)

           

Komórki macierzyste to bezcenny dar i warto dowiedzieć się o nich jak najwięcej przed porodem. Uczestnicy spotkania mieli okazję poszerzyć wiedzę na temat komórek macierzystych, oglądając film przygotowany przez Bank Komórek Diagnostyka.

Masaż dzieci i niemowląt, kwestie dotyczące roli dotyku i rodzicielstwa bliskości poruszyła Magdalena Fabritius – psycholog, instruktor masażu niemowląt.

         
 
Na koniec wręczyliśmy nagrody ufundowane przez Partnerów wydarzenia: przewijaki Ceba Baby, zestawy aktywnych emolientów CutisHelp mimi, książki i poradniki, gustowną torbę do wózka i upominki od Alles, zestawy deserków  Gerber dla Maluszka.

        
Dziękujemy uczestnikom za aktywne przybycie i udział w wydarzeniu, dziękujemy ekspertom za bezcenną wiedzę, partnerom za wsparcie i pomoc w organizacji wydarzenia. A kolejne warsztaty Świadomej Mamy już 25.10.2013 w Kielcach.
Zapraszamy!

 

             

                         

 

          

Komentarze (7)

Zarejestruj się lub zaloguj, aby dodawać komentarze.